logo Biznesowe.pl
+48 34 344 65 55PN - PT 8:00 - 17:00

Dell Latitude 3330 - powrót laptopa Dell

Dell Latitude 3330 - wielki "come back"

Dell Latitude 3330 to model laptopa Dell, który był około 10 lat temu dostępny na rynku i świetnie radził sobie w sektorze edukacyjnym. Obecnie notebook ten wraca z zupełnie innym przeznaczeniem. Jako jeden z najlżejszych laptopów na rynku, bo ważący zaledwie 1,20 kg - skierowany jest do biznesu. Jego niewielkie rozmiary i niska waga sprawiają, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu i łatwy do przenoszenia. Dzięki temu, że posiada 13-calowy ekran, jest idealny dla osób, które potrzebują mobilnego rozwiązania do pracy lub nauki, a jednocześnie chcą mieć dostęp do dużej przestrzeni roboczej. Dell Latitude 3330 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie mobilność i komfort użytkowania w jednym urządzeniu.  

(Dell Latitude 3330)

System operacyjny w notebooku Dell

Latitude 3330 jest dostępny z systemem operacyjnym Windows 11, który zapewnia nowe funkcjonalności w stosunku do poprzednich wersji tego systemu. Windows 11 oferuje szybsze i bardziej wydajne działanie, a także nowe funkcje, takie jak tryb jednego okna, który pozwala na lepsze zarządzanie otwartymi aplikacjami. Ponadto, Windows 11 zapewnia lepszą integrację z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu można łatwiej pracować na wielu urządzeniach jednocześnie.  

Ten model laptopa posiada nowoczesną klawiaturę z dużymi klawiszami, która zapewnia wygodę i precyzję podczas pisania. Klawisze rozmieszczone są na całej powierzchni klawiatury, co umożliwia wygodne i szybkie pisanie. Posiada również touchpad, który jest w dotyku jak szkło. Dzięki temu, obsługa laptopa staje się jeszcze bardziej przyjemna.  

Technologia ExpressConect w Latitude 3330

Dell Latitude 3330 wyposażony jest w technologię ExpressConnect, która umożliwia jednoczesne połączenie z wieloma sieciami bezprzewodowymi. Dzięki temu, laptop może automatycznie wybierać najszybszą dostępną sieć, co zapewnia szybkie pobieranie danych i filmów. ExpressConnect jest pierwszym na świecie rozwiązaniem tego typu, co czyni Latitude 3330 wyjątkowym i nowoczesnym urządzeniem. To doskonała opcja dla osób, które dużo pracują z danymi oraz potrzebują szybkiego i wydajnego połączenia z siecią.  

Dell Latitude 3330 to laptop wyposażony w szereg portów umożliwiających połączenie z innymi urządzeniami. Znajdziemy tu porty USB Type-A z funkcją PowerShare, które umożliwiają ładowanie urządzeń zewnętrznych, takich jak telefony komórkowe, bez konieczności podłączania laptopa do zasilania. Notebook posiada również port USB Type-C, który pozwala na szybkie przesyłanie danych i obrazu oraz port HDMI, umożliwiający podłączenie laptopa do telewizora lub monitora. W laptopie znajduje się również port audio, do którego można podłączyć słuchawki lub głośniki. Dzięki tym portom, Dell Latitude 3330 zapewnia elastyczność i wygodę użytkowania w różnych miejscach.

Nowoczesne łączność bezprzewodowa Wi-Fi 6/6E

Latitude 3330 posiada opcje łączności bezprzewodowej od Wi-Fi 5 do Wi-Fi 6E, co oznacza, że może korzystać z najnowszych standardów łączności bezprzewodowej. Wi-Fi 6/6E to nowe pokolenie technologii bezprzewodowych, zapewniające szybszą i bardziej stabilną łączność oraz większą przepustowość. Dzięki temu, Dell Latitude 3330 jest w stanie obsługiwać wielu użytkowników jednocześnie i zapewnić im szybkie połączenie z siecią, co jest szczególnie przydatne w miejscach o dużym natężeniu ruchu bezprzewodowego. Wi-Fi 6/6E to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na elastyczne i wydajne korzystanie z laptopa Dell Latitude 3330.  

Dell Latitude 3330 wyposażony jest w ExpressCharge, dzięki czemu bateria laptopa może być naładowana do 80% w zaledwie jedną godzinę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często korzystają z laptopa w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego, np. podczas podróży. Dzięki tej funkcji, Dell Latitude 3330 jest wyjątkowo wygodnym  urządzeniem do pracy i rozrywki.  

(Dell Latitude 3330)

Szybkie logowanie to funkcja dostępna w niektórych modelach laptopów Dell Latitude, w tym również w Latitude 3330. Polega ona na możliwości logowania się do systemu operacyjnego za pomocą bezpiecznego czytnika linii papilarnych. Dzięki temu można uniknąć konieczności wpisywania hasła i skrócić czas potrzebny na zalogowanie się do komputera.  

 Dodanie inteligentnej kamery na podczerwień pozwala na zwiększenie możliwości komputera, umożliwiając korzystanie z nowych funkcji, takich jak rozpoznawanie twarzy czy gestów. Dzięki temu korzystanie z komputera staje się jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe.  

Dell Latitude 3330 - laptop zaprojektowany z myślą o maksymalnej produktywności

Posiada on dysk SSD o pojemności do 512 GB, dzięki czemu umożliwia przechowywanie dużych ilości danych. Notebook wyposażony jest także w szybszą i bardziej niezawodną pamięć LPDDR4x, co przyczynia się do skrócenia czasu reakcji oraz przyspieszenia tempa pracy. Dostępny jest z procesorami Intel Core i3-1215U oraz i5-1235U dwunastej generacji, które zapewniają jeszcze wyższą wydajność.  

Dell Latitude 3330 występuje w dwóch wersjach: laptop lub urządzenie 2 w 1.

Podobne artykuły
Dell Vostro 3520 - laptop do biura

Gdybyśmy mieli wymienić laptopy, które warto ująć w planie zakupów na przyszły rok, to zdecydowanie jednym z polecanych byłby laptop biurowy Dell Vostro 3520. 

Dell Latitude Rugged - sprzęt do zadań specjalnych

Siły zbrojne, służby ratunkowe czy mundurowe, wyprawy naukowe, praca w terenie lub serwis pełen pyłu i smaru. To tylko kilka miejsc, gdzie wzmacniane konstrukcje Dell Latitude Rugged czują się jak przysłowiowa "ryba w wodzie".

Laptop biznesowy Dell do 5500 zł

Pięć i pół tysiąca PLN netto to kwota, w której można już znaleźć sporo ciekawych notebooków o parametrach bardziej niż dobrych do zastosowania w biznesie.

Taki budżet umożliwia zakup wysokiej jakości laptopa biznesowego, który zagwarantuje komfortową, bezpieczną i wydajną eksploatację niezależnie od rodzaju wykonywanych zadań. Wśród topowych modeli laptopów biznesowych dostępnych w tej kwocie, mamy serie Dell i .

Jaki wybrać komputer do urzędu lub instytucji publicznej?

Czy komputer dla urzędu lub instytucji różni się od sprzętu dla biznesu? Które modele i jakie parametry wziąć pod uwagę na etapie wyboru - tego dowiesz się z lektury tekstu.

Polecane produkty
Laptop-Dell-Latitude-3330-FullHD-i3-1215U-8-GB-256-GB-SSD-UHD-Cam-Win11Pro-3-lata-gwarancji
Dell Latitude 3330 FullHD/i3-1215U/8 GB/256 GB SSD/UHD/Cam/Win11Pro/3 lata gwarancji
Laptop-Dell-Latitude-3330-FullHD-i5-1235U-8-GB-256-GB-SSD-UHD-Cam-Win11Pro-3-lata-gwarancji
Dell Latitude 3330 FullHD/i5-1235U/8 GB/256 GB SSD/Iris® Xᵉ/Cam/Win11Pro/3 lata gwarancji
Laptop-Dell-Latitude-3330-FullHD-i3-1215U-8-GB-512-GB-SSD-UHD-Cam-Win11Pro-3-lata-gwarancji
Dell Latitude 3330 FullHD/i3-1215U/8 GB/512 GB SSD/UHD/Cam/Win11Pro/3 lata gwarancji
Laptop-Dell-Latitude-3330-FullHD-i5-1235U-8-GB-256-GB-SSD-UHD-Cam-Win11Pro-3-lata-gwarancji
Dell Latitude 3330 FullHD/i5-1235U/8 GB/512 GB SSD/Iris® Xᵉ/Cam/Win11Pro/3 lata gwarancji