logo Biznesowe.pl
+48 34 344 65 55PN - PT 8:00 - 17:00

Monitory Dell z serii U oraz serii UP

Czy w ofercie Dell można znaleźć monitor Dell dla grafika? 

Takie pytanie często pojawia się, gdy nasi klienci szukają  monitora Dell dla zaawansowanego użytkownika. Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak”. Dell posiada w ofercie najlepsze monitory dla wymagających użytkowników. Są nimi modele dostępne w ramach serii monitorów Dell Ultrasharp ( seria U) oraz monitorów Dell Ultrasharp Premiercolor (seria UP) . 

Czy Dell posiada monitory dla programisty? 

Monitory Dell Ultrasharp charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i parametrami wyświetlanego obrazu spośród biznesowych monitorów Dell. Oprócz takich cech, jak regulacja monitora w wielu płaszczyznach (np. regulacja wysokości, regulacja pochylenia, obrotowa podstawa, pivot i otwory VESA) ważną funkcją monitorów Dell Ultrasharp jest fabryczna kalibracja kolorów monitora Dell oraz w wybranych modelach możliwość kalibracji kolorów przy użyciu kalibratorów dostępnych na rynku (np. popularny X-Rite i1Display Pro). Kalibracja kolorów na monitorze Dell zapewnia najlepsze odwzorowanie barw oraz gwarantuje precyzję wyświetlania. 

Monitor Dell spełni Twoje oczekiwania 

Jeśli zastanawiasz się, jaki monitor Dell do pracy lub jaki monitor Dell do biura wybrać, to z pewnością seria monitorów Dell UltraSharp sprosta Twoim wymaganiom, każdego dnia zaskakując idealnym odwzorowaniem kolorów.  

Podobne artykuły
Wyższa wydajność i produktywność dzięki rozwiązaniom dla monitorów Dell

Często w biznesie wykorzystuje się coraz więcej aplikacji używanych jednocześnie, przez co ekran laptopa staje się niewystarczający. W tym przypadku pomocny staje się monitor Dell, który podłączamy jako drugi monitor do laptopa Dell.  

Monitor Dell P2422H - wady i zalety

Monitory profesjonalne Dell od lat są najczęstszym wyborem firm na całym świecie. Znajdą swoje zastosowanie w każdym środowisku, od jednoosobowej działalności po duże, kilkuset osobowe firmy. 

Monitory Dell z gwarancją Dell Premium Panel

Podczas wyboru monitora zależy nam na takim, który będzie jak najbardziej niezawodny. W związku z tym nasi Klienci decydują się na monitory Dell. Mimo, że monitory Dell królują w rankingach niezawodności, Dell wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta i udziela gwarancji Dell Premium Panel.

Monitory Dell wyposażone w USB-C i RJ-45

Czy można kupić stację dokującą z monitorem i nie wydać fortuny? Można, chociaż wymaga to wybrania drogi na skróty. Rozwiązaniem są monitory Dell będące stacją dokującą - wyświetlacze wyposażone w USB-C. 

Polecane produkty
Monitor-Dell-UP2720Q-27-IPS-UHD-3-lata-gwarancji
Dell UP2720Q 27″/IPS/UHD/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-UP3218K-315-IPS-8K-3-lata-gwarancji
Dell UP3218K 31.5″/IPS/8K/16:9/Anti-Reflective/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-UP3221Q-315-IPS-UHD-3-lata-gwarancji
Dell UP3221Q 31.5″/IPS/UHD/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-UP2716DA-27-IPS-QHD-3-lata-gwarancji
Dell UP2716DA 27″/IPS/QHD/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-UP3017A-30-IPS-WQXGA-3-lata-gwarancji
Dell UP3017A 30″/IPS/WQXGA/16:10/Anti-Glare/3 lata gwarancji