logo Biznesowe.pl
+48 34 344 65 55PN - PT 8:00 - 17:00

Monitory Dell wyposażone w USB-C i RJ-45

Poznaj monitory Dell z USB-C 


Tania stacja dokująca do laptopa to „biały kruk”. Popularne stacje dokujące to koszt około 1000 zł i jest to próg wejściowy. Czy można kupić stację dokującą z monitorem i nie wydać fortuny? Można, chociaż wymaga to wybrania drogi na skróty. Rozwiązaniem są monitory Dell będące stacją dokującą - wyświetlacze wyposażone w USB-C. 

 Dla kogo monitory z USB-C? 

Takie monitory jako stacja dokująca są w stanie nie tylko przesłać obraz poprzez złącze USB-C, ale również posiadają dodatkowe porty USB w obudowie, które pozwalają na podłączenie dodatkowych akcesoriów. Monitory Dell USB-C przeznaczone są dla użytkowników mających niewiele portów USB w komputerze, nie posiadających złącza HDMI w laptopie lub szukających taniej stacji dokującej (koszt stacji dokującej i monitora często jest wyższy, niż koszt monitora Dell USB-C będącego stacją dokującą). 

 Nowy komfort pracy 

 Dodatkowo warto zwrócić uwagę na monitor Dell z RJ-45 (monitory ze złączem Ethernet). Te bardzo często są w stanie całkowicie zastąpić stację dokującą. Wyświetlacze te obsługują funkcje Wake-on-Lan oraz Mac Passthrough w monitorze, przez co pozwalają na łatwe i zdalne zarządzanie laptopem przez monitor. 


Przykładowe monitory:

Dell S2723HC

Dell P3223QE

Dell P2723QE

Podobne artykuły
Wyższa wydajność i produktywność dzięki rozwiązaniom dla monitorów Dell

Często w biznesie wykorzystuje się coraz więcej aplikacji używanych jednocześnie, przez co ekran laptopa staje się niewystarczający. W tym przypadku pomocny staje się monitor Dell, który podłączamy jako drugi monitor do laptopa Dell.  

Monitor Dell P2422H - wady i zalety

Monitory profesjonalne Dell od lat są najczęstszym wyborem firm na całym świecie. Znajdą swoje zastosowanie w każdym środowisku, od jednoosobowej działalności po duże, kilkuset osobowe firmy. 

Monitory Dell z gwarancją Dell Premium Panel

Podczas wyboru monitora zależy nam na takim, który będzie jak najbardziej niezawodny. W związku z tym nasi Klienci decydują się na monitory Dell. Mimo, że monitory Dell królują w rankingach niezawodności, Dell wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta i udziela gwarancji Dell Premium Panel.

Monitory Dell z serii U oraz serii UP

Takie pytanie często pojawia się, gdy nasi klienci szukają monitora Dell dla zaawansowanego użytkownika. Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak”. Dell posiada w ofercie najlepsze monitory dla wymagających użytkowników